Web sitemize hoşgeldiniz.

Araçlarda Kullanılan Sigara Aksesuarları

22 Kasım 2017

Araç içerisinde kullanılan sigara aksesuarları, sigara kullana kişiler için birçok kolaylık sağlar. Farklı tasarımları ile araçta özel olarak kullanılan sigara küllükleri, çakmam çeşitleri arabada kolaylıkla kullanılır. Sigara kullanan kişiler evde ve günlük yaşantılarında kullandıkları sigara aksesuarlarını araçlarda kullanma konusunda zorluklar yaşarlar. Özelikle araç kullanan kişiler küllük konusunda şikayetçidir. Araç içerisinde günlük hayatta kullanılan küllükle hijyenik ürünler değildir. Küllerin dağılması ve araç içerisini kirleten küllükler yerine farklı model ve özeliklere sahip sigara küllükleri bulunuyor.

Araç İçerisinde Kullanılan Sigara Küllüğü

Sigara kullanan kişiler birçok alanda kullandıkları çeşitli aksesuarları vardır. Ev ve ofiste kullanılan ürünler araç içerisinde kullanılması mümkün değildir. Sigara küllükleri genel olarak ağzı açık ve düz bir zeminde duracak şekilde üretilmiştir. Araç için uygun olmayan normal küllükler yerine özel sigara kül tablaları tasarlanmıştır. Araç içerisinde kullanılan sigara küllükleri içine atılan külü ve izmariti geri düşürmez. Aynı zamanda sönmeyen sigaraların dumanı araç küllüklerinde söner. Yanmaz ürünlerden yapılan sigara küllüğü aynı zamanda da dayanıklı bir malzemeden yapılmıştır.

Otomobil sürücülerin en rahatsız olduğu konulardan biride koku yapan küllüklerdir. Sürekli kullanılan ve içerisinde izmaritlerin bulunduğu sigara tablaları kötü kokuya neden olur. Araç içiresinde özel olarak kullanılan araba küllüğü kötü kokuyu da engeller. Farklı çeşit ve tasarımları ile seçenekler sunulan araç kül tablaları sigara ürünlerinin satıldığı dükkanlarda bulunduğu gibi güvenli internet alışveriş sayfalarında da bulunur. Ürün çeşitleri arasında farklı model ve renklerin bulunduğu küllükler oldukça uygun fiyatta satışa sunuluyor.

Araçlarda Kullanılacak Sigara Aksesuarları

Sigara kullananların arasında en çok tercih edilen ürünler sigara kül tablası, araç sigara çakmağa ve kokularıdır. Araç sigara küllükleri arasında araç bardak bölümüne uyumlu sigara küllüğü, araç içeresinde dikkat çeken fosfor küllük modelleri, led ışıklı sigara küllüğü, kova şeklinde asılabilen küllük modelleri bulunuyor. Sigara kokusunu önleyen ve sigara dumanının çeken kokulu çeşitleri de araç içinde kullanılan sigara aksesuarları arasındadır. Araç içerisinde bulunan çakmak çeşitleri birçok internet sayfasında hediye olarak satılan araç aksesuarları arasındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: