Web sitemize hoşgeldiniz.

Bodrum Ünlülerin Gittiği Oteller

3 Ağustos 2018

Yaz ayalarının gelmesiyle gözler direk olarak tatil beldelerine çevrildi. Magazin haberlerinde hangi ünlü nerede tatil yapıyor sorularına yanıt aranırken her yıl olduğu gibi bodrum ön plan çıkan tatil yerlerinin başında ilk sırayı alıyor. Bodrum ünlülerin gittiği oteller değişirken lüks oteller sürekli olarak her yıl yerli ve yabancı olmak birçok ünlü isim ağırlanmakta.

Bodrum’da Karşınıza Çıkacak Ünlüler

Bodrum ünlülerin gittiği oteller her yıl olduğu gibi 2018 yazı içinde hazırlıklara yaz gelmeden başladı. Yaz ayının biraz geç gelmesi havaların kötü gitmesi otel sahiplerini ilk etapta etkilerden havaların ısınmasıyla ünlüler sezonu açmaya başladırlar.

Tatil denildiğinde ilk akla gelen tatil bölgelerinden biridir Bodrum. Türkiye’deki ünlülerin yanı sıra dünyaca isim yapmış Bodrum müdavimi olan isimlerde bulunmakta.

Bodrum denildiğinde ilk akla gelen Türk isimlerden biri Acun Ilıcalıdır. Yazlığında kalmayı tercih eden Acun Ilıcalı yoğun iş temposu içinde tatil olarak Bodrum’u seçen isimlerden biridir.

Bodrum’da özdeşleşen bir diğer isim Hande Yener’dir. Mekân sahibi olan Hande Yener’de her yıl Bodrum’da soluğu alan isimlerin başında gelir.

Hülya Avşar uzun tatil yapan isimlerdendir. Tatil durakları arasında her yıl Bodrum’u da dahil etmektedir.

Pınar Altuğ, Gülben Ergen, Sibel Can dışında dünyaca ünlü Tina Turner, Kevin Cosner, Demi Moore gibi isimler de Bodrum’u tatil adreslerine dahil eden isimlerdendir. Kendine hayran bırakan güzelliğinin yanı sıra ece hayatıyla da ön plana çıkan Bodrum otelleriyle de göz doldurmaktadır. Bodrumun gözde otelleri her yıl ünlü ve ünsüz olmak üzere tüm konularını ağırlamak üzere hazırlanmakta tüm yazı kaliteli geçirmeyi başarmaktadır.

Bodrum’da Ünlüler Nerelerde Kalıyor?

Bodrum ünlülerin gittiği oteller tercihlere göre değişmekte. Birbirinden farklı otel seçenekleri bulunan tatil beldesinde sakinliği arzı edenlere hitap eden seçeneklerin yanı sıra hareketliliğin tam ortasında olan otel seçenekleri de bulunmakta.

Ünlülerin tercih ettiği Bodrum otelleri tatilcilerin en merak ettikleri konular olup otel dışında özellikle yatlarla gelip denizde demir almayı ve mavi tur yapmayı tercih eden ünlülerin sayısı da epey fazladır. özellikle dünyaca ünlü isimler otel yerine deniz üzerinde konaklamayı tercih etmekteler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: