Web sitemize hoşgeldiniz.

Buhurdanlık Çeşitleri ve Koku ile Şifa Bulmak

Aromaterapi, bir koku ile tedavi yöntemi. Bu yöntemi denerken de buhurdanlık çeşitleri ile çeşitli yağları kullanarak şifa bulunuyor. Buhurdanlık diğer adı ile “burner”, bir mum yardımı ile şifaları olduğu düşünülen yağları odanın su buharı ile birleştiriyor ve bu sayede hem güzel bir hava solumuş oluyor hem de pek çok derdinize alternatif bir tedavi yöntemi denemiş oluyorsunuz.

Buhurdanlıkların hediye olarak tercihi de sevdikleriniz için oldukça iyi bir seçim olabiliyor. Hem dekorasyon hem de güzel koku açısından her evde bulunması gereken bir eşya.

Odanızda İyi Hissedin

Buhurdanlıktan başka devamlı vakit geçirdiğiniz ortamın güzel kokması için oda kokuları & aksesuarları da oldukça fazla talep görüyor. Sadece güzel koku için değil aynı zamanda işlevsel bir dekorasyon malzemesi olarak da işlev gören bu eşyalar güzel bir hediye olarak da tercih edilebiliyor.

Odanızı bu oda kokuları ile oldukça uzun süre güzel kokutmanız mümkün olabiliyor Oda kokuları, tahta çubuklar yardımı ile odanızda hoş bir koku bırakıyorlar. Oda kokuları yerine, güzel bir aroma için mum çeşitleri de çok yeni bir alternatif değil. Her kokuya has bir mum üretildiğinden hem romantik bir hava yakalamak hem de hoş kokulu bir ortam yaratmak mumlar ile mümkün olabiliyor.

Mumlar kalitesine göre oldukça fazla çeşitte ve en çok bulunan ürünlerden. En çok tercih edilenleri ise orman havasını yansıtan sandal ağacı veya tarçın kokuları. Mum sevenler genel de kokuları mevsimlere göre de değiştirebiliyorlar. Yazın limon gibi daha ferah kokular tercih edilirken kış aylarında tarçın gibi çeşitlere eğilim var.

Mumlarınız için mumluk çeşitleri de pek çok seçenek ile sunuluyor. Mumun eşyalara verebileceği olumsuzluklar ve dekorasyon için de mumluk tercih ediliyor. Özellikle cam mumluk çeşitleri, kafelerin vaz geçilmezleri arasında. Mumluklar ile dekorasyona şık bir dokunuş yapmak mümkün olabiliyor.

Buhurdanlıklar da metal veya seramik çeşitleri ile üretiliyorlar. Metal olanlar daha çok uzak doğu estetiği ile yapılırken seramik tasarımlarda daha modern dokunuşlar bulmak mümkün olabiliyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: