Web sitemize hoşgeldiniz.

Çalışan Kadınlarla İlişki

13 Haziran 2018

İş hayatında yer alan ve çalışan kadınlar konusunda herkesin daha bilinçli davranması önemli. İlişkilerde ise çalışan kadınlarla daha fazla ortak yapmanız gereken, birbirinizin alanlarına dahil olabileceğiniz konularda daha çok oluyor. Çalışan kadınlar her zaman erkeklere göre davranmak istemeyebiliyor ve ilişkilerde sabır eşikleri daha düşük oluyor. Unutmayın idare etmesi gereken bir konu daha var ve her gün işyerinde bir çok şeyle ve durumla uğraşmak durumundalar.

Çalışan kadınlarla ilişki kurarken çok fazla talepkar olmamanız sizin yararınıza, her şeye birden yetişmeleri mümkün değil. Yemek yapmak gibi, çocuk bakmak, ev temizliği gibi şeylerle sizin de ilgilenmeniz gerekiyor. Evde oturan kadınlara göre daha hareketli yaşadıkları için daha fazla dinlemeye ihtiyaçları oluyor.

Çalışan kadınların ilişki kurabilecekleri ve etkileşim içinde bulunabilecekleri erkek sayısının da fazla olacağını düşünürsek daha çabuk elinizden kayabileceklerini de unutmayın. Her zaman her istediğinizi, ilişkide her kahrınızı çekmesini ve sizi çok iyi anlamasını beklemeyin ve daha direkt bir ilişki kurmaya çalışmanızda faydalı olacaktır.

Çalışan kadınlarla ilişki kurarken kendi ayakları üzerinde durduklarını ve çevreleriyle daha çok dışarıya çıktıklarını da unutmamalıyız ve ilişkilerimizde bu tür organizasyonlara katılmasına karışmamalıyız. İş arkadaşlarıyla yapılacak organizasyonların hangilerine katılmanızı istediğine bırakın ortamına göre kız arkadaşlarınız karar versinler ve davet edilmeyi beklemek daha yerinde olacaktır.

Çalışan kadınlar diğer işleri için de genellikle dışarıdan destek alırlar ve sürekli dışarıda yaşıyormuş gibi görünüyorlarsa, alışveriş ve bakım gibi şeylere daha fazla vakit ayırmak zorunda olduklarını göz önünde bulundurun.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: