Web sitemize hoşgeldiniz.

Çatlak Profiller

16 Haziran 2018

İlk bakışta insanların nasıl bir hayat sürdüklerini ve karakterlerini çözümlememiz zor olabiliyor bahsedeceğimiz konulara öncelikli olarak bakış atmanız iyi olacaktır. Hepimiz bazı şeyler aynı şekilde yaklaşıyoruz ve bunların dışında kalan şeylerde ise iyi birer insan olmamız, vicdanımız, hayata bakışımız ve felsefemiz gibi şeyler etkili olabiliyor.

  • Hemen her gün başka bir kadınla olan ve bunu hayatının her döneminde alışkanlık haline getirmiş insanlar eninde sonunda ya hemen evlenirler ya da böyle hayatlarına devam ederler. Bu kadar çok uzun süreli ilişki yaşamayı bilen insan varken bunlarla vakit harcamayın deriz.
  • Çok geveze ve sürekli etrafındaki kadınlara iltifatlar yağdıran, büyük kahkahalar atarak konuşan, size başka insanlara başka konuşan insanlar uzaklaşmamız gereken, ilişki yaşanmayacak erkeklerden. Bir süre sonra sizi bayacaklardır. Kesinlikle çatlak profiller.
  • Ne istediğini bilmeyen, bir gün çok iyi bir gün arabesk takılan, tarzı olmayan, sadece gelişine yaşayan insanlarla pek de sağlıklı bir ilişki kuramayacağınızı hemen söyleyelim. Dengesiz bir ilişki yaşayacaklardır ve sizi çok umursamayacaklardır. Bir diğer çatlak profiller listesi daha.
  • Biraz sevgili gibi biraz arkadaş gibi takılmanızı bekleyen ve sizlerden hemen ilişki yaşamanızı bekleyen, her istediğini hemen yaptırmayı bekleyen ve bunun için sürekli ısrar eden erkeklerden uzak durun deriz. Başladığınız ilişkiyi bitirmek için bile aylarca uğraşmak zorunda bile kalabilirsiniz.
  • Ben merkezci, her şeyini size yaptırmaya çalışan, siz en ufak bir şey istediğinde yoğun olduğunu, gelemeyeceğini, gidemeyeceğini, uğraşamayacağını söyleyen ve yerinden kalkmakta zorlanan insanlar da ilişki yaşamak için pek uygun değiller.

İlişkinin başında yeni bir ilişkiden çıktığını veya kendini boşlukta hissettiği gibi cümleler kuran insanlardan da pek bir şey beklemeyin.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: