Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Rüzgâr Çanları ile Dekorasyona Farklı Bakmak

İç mekân dekorasyonunda pek yeri olmayan dekoratif rüzgâr çanları için artık farklı bakış açıları ile tasarımlar yapılıyor. Bu dış mekân dekorasyon ürünü evlerin tavanları veya merdiven pervazları için artık vaz geçilmez bir dekor ürünü olmaya başladı. Rüzgâr çanları hali hazırda evlerin ve dükkânların dış mekân girişleri, teraslarınız veya balkonlarınız için de hala en çok tercih edilen dekorasyon malzemelerinden. Hediyelik eşya olarak da oldukça talep gören rüzgâr çanları yepyeni ve modern tasarımlar ile pek çok dükkânında vitrinini süslemekte.

Hediyelik Eşyada Materyal Seçimi

Hediyelik rüzgâr çanları metal veya ahşap türleri ile yeni tasarımlara sahip. Deniz kabukları ve cam da bu ürün için kullanılıyor. Dekoratif ahşap hediyelik bir eşya olarak hem sesi hem de materyalin verdiği doğallık hissi sebebi ile oldukça fazla tercih ediliyor. Ahşap malzeme hediyelik eşyada sadece rüzgâr çanları için değil bilindiği üzere diğer pek çok ürün yapımında da kullanılıyor. En çok tercih edilen ahşap ürünler genelde kutular ve figürler olarak raflarda yerini alıyor. El yapımı veya fabrikasyon olarak iki türlü ahşap hediyelik eşya bulmak mümkün. En çok tercih edilen ürün ise takı kutuları skalasında olanlar. Bu kutular sadece takılarınızı muhafaza etmek için değil aynı zamanda dekorasyon amacı ile de kullanılıyor. Takı kutuları aynı zamanda en çok satın alınan hediyelik eşya kategorisinde de oldukça tercih edilen bir hediye. Takı kutusu alarak hem pratik olarak kullanılabilecek bir hediye verirken aynı zamanda dekorasyon değeri olan bir ürün de seçilmiş oluyor.

Metal Hediyelik Eşyalar

Takı kutuları sadece ahşaptan yapılmıyor. Özellikle son dönemde oldukça talep gören vintage dekoratif metal hediyelik eşyaların arasında takı kutularını da bulabiliyoruz. Metal eşyalar çoğu zaman ahşaplar ile birlikte kullanılarak değişik bir dekoratif tonlama da ortaya çıkarabiliyorlar. Özellikle vintage görünümlü metaller ile ahşabın birliğinden oldukça şık bir dekoratif seçenek yakalanmış oluyor. Ahşap ve metalin malzeme olarak zıtlığı ortaya modern ve klasiğin bir birleşimini sunarken dekorasyona da değişik bir bakış açısı gelmiş oluyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: