Web sitemize hoşgeldiniz.

En Çok Tercih Edilen Ve Edilmeyen Bong Çeşitleri

21 Kasım 2017

Bong çeşitleri giderek artmaya devam ediyor. Bong kullanımının artmasıyla bong çeşitleri de artıyor. Buna bağlı olarak hangi bongu seçeceğimize karar vermek zorlaşıyor. Çünkü seçenekler arttıkça hangisinin iyi olduğunu bilemiyoruz.

Her çeşit bongu kullanan tüketiciler kendi kullandıklarından memnun oldukları için bir tercih yapamıyoruz. O zaman buradan anladığımız şu olmalı, bong satın al işlemi için kendi kullanım şeklimizi ve zevklerimizi göz önünde bulunduracağız. Bunun için öncelikle bong çeşitleri neler onlara bakmak gerekiyor.

Bong Çeşitleri Arasından En Çok Tercih Edilenler

Bong çeşitlerini duymuşsunuzdur. Plastik, cam, seramik, akrilik, metal ve bambu gibi maddelerden yapılıyor. Henüz başka bir maddeden yapılan daha çıkmadı. Bu kadar çok maddeden yapılmasının sebebi ise bong kullanıcılarının sayasının artması. Buna bağlı olarak da üreticiler birçok farklı model üretmeye başladı.

Üretilen modeller arasında en çok kullanılan bong modeli cam bongdur. Cam bong modelleri en kullanması pratik olan bir model. Özellikle temizliği konusunda kullanıcıların kalbini kazanmış durumda. Plastik bonglar gibi tütün artıklarının yapışma ihtimali yok cam bonglarda. Ayrıca ısıya dayanıklı olduğu için ömrü uzundur. İçerken de temizlerken de sıkıntı yaşamazsınız. Çünkü bonglar sıcak su ile temizleniyor.

Metal bonglar da çok tercih ediliyor. Bongların taşınabilir olması kolaylığını sağlıyor. Bongunuzu her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz bu sayede. Temizlerken parçalarını sökmeniz gerekecek. Daha sonra kurumaya bırakabilirsiniz.

Bong Çeşitleri Arasında En Az Tercih Edilenler

Bong çeşitleri arasında en az tercih edilenler ise plastik ve seramik bonglardır. Plastik bonglar ucuz olduğu için tercih ediliyor olsalar da belli bir süreden sonra kullanılamayacak hale gelebilirler. Temizlemesi gerçekten zordur. Bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz ama içindeki kalıntılar temizlenmemiş olabilir.

Seramik bonglar ise pahalıdır. Daha çok dekoratif amaçlı kullanılırlar. Ayrıca diğer bong çeşitlerine göre ağır olacağı için istediğiniz gibi taşıma kolaylığı sağlamayacaktır.

Bambu ve akrilikten yapılan bonglar ise en az bilinen bonglardır. Çok fazla tercih edilmiyorlar. Fakat bambu bonglar evinize değişik bir hava katacak dekoratif ürünler olarak kullanılabilirler. Hediye olarak alınabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: