Web sitemize hoşgeldiniz.

En Değerli Günlerde Ahşap Hediyelik Alın ve Mutlu Edin

Hediyeler her zaman önemlidir ve birçok günün ayrılmaz bir parçası olarak kendini gösterir. Mutlu etmenin en şirin ve güzel yollarından bir tanesi olmasına karşın, o günün belki de sonrası için gelen günlerin en iyi şekilde geçmesinin önünü açar. Bu yüzden en değerli günler için ahşap hediyelik eşya alarak, sevdiklerinizin her zaman mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca günlük kullanımları sağlayan ve dekoratif ürünleri de tercih ederek, her gün anımsanacağınız bir hediye alarak, ömür boyu hatırlanabilirsiniz.

Dekoratif Ahşap Orta Boy Anahtarlık

Çiçek oymalı ya da yaprak oymalı olarak üretilmekte olan bu tür ürünler dekoratif ahşap hediyelik olarak ön plana çıkar. Sevdiklerinize estetik ve oldukça güzel görünen bir hediye alarak, hoş bir dekorasyon örneğini ortaya koyabilirsiniz.  Kapaklı bir yapısı olmasına karşın her zaman hediyeyi aldığınız kişiye evine girerken ve evden çıkarken kullanabileceği hoş bir hatırayı hediye olarak vermiş olursunuz. Birçok farklı tasarımları olmasına karşın, duvara asılarak, çok hoş bir dekoratif hediye olacaktır. Ayrıca bulunduğu her ortama uygun ahengi ahşap malzemesi ile vererek, gösterişliliğini ortaya koyacaktır.

Ürünün Genel Özellikleri ve Tasarımları

Orta boy hacimli olarak üretilmekte olan bu ürünlerin genel rengi kahverengidir. Fakat üzerinde çiçek oymaları, gold işlemesi, yaprak desenleri, kelebek desenli, siyah renkli şeklinde birçok modelleri bulur. Her biri ahşap olmasına karşın renkleri de kalıcı olacak şekilde boyanmıştır. Yaklaşık 700 gram ağırlığında olan ürün 31 santim uzunluğa ve 17 santim genişliği barındırır. Görünüşlerinin ve malzemesinin kaliteli olması da alacağınız ahşap hediyelik eşya ürününün uzun vadede kullanılabilmesini de sağlayacaktır.

Romantik Aşıklara Ahşap Anahtarlık

Sevgiliniz ya da eşiniz için ortasında kalp deseni olarak tasarlanan ahşap anahtarlığı satın alabilirsiniz. Böylece sevgiliniz evine her girdiğinde sizin aldığınız hediyeyi görecek ve mutlu hissedecektir. Aynı şekilde evden çıktığında yine anahtarını almak için sizin aldığınız hediyeye uzandığınızda sizi düşünerek mutlu olarak evden çıkacaktır. Böylesine güzel bir armağanı ahşap hediyelik ile alarak, sevdiklerinizi mutlu ederek kendinizi de mutlu edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: