Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Cunda Otelleri

20 Temmuz 2018

En iyi Cunda otelleri konusunda bilgiler vereceğiz. Cunda, Balıkesir Ayvalık beldesine bağlı bir adadır. Yerli ve yabancı turistlerin oldukça ilgisini çeker. Bu sebeple ada içinde çok sayıda konaklanacak oteller mevcuttur.

Cunda’da konakların restore edilerek oluşturulduğu oteller çok sayıda vardır. Kalitesine ve verdiği hizmete göre değişen fiyatları vardır. Genellikle adanın konseptine uygun olarak butik oteller hizmet verir.

Cunda Adası En İyi Butik Otelleri

Cunda adasında küçük şirin bir butik otelde konaklamak isteyenlere Cunda butik otel tavsiyelerimiz şöyle olabilir.

  • Cunda Fora Hotel, şık ve kaliteli bir görünüme sahiptir.
  • Fikretbey Konağı, 11 odalı bir butilk oteldir. 6 altı yaş çocuklara da ücretsiz konaklama imkanı sunar.
  • Cunda Esen Otel, çocuk misafir kabul etmemesinin yanı sıra oldukça kaliteli bir konaklama imkanı sunar.
  • Cundavilla, ilave yataklar ücretlendirilir ve şık ferah bir oteldir.
  • Ziyabey konağı, çocuk misafirin de kabul edildiği bir butik oteldir.
  • Nisi Hotel, 14 yaş altı misafirin kabul edilmediği 17 odalı bir butik oteldir.

Cunda Adası 5 Yıldızlı Oteller

Cunda Adasında 5 yıldızlı oteller, Murat Reis ve Haliç Park Otelleridir. Cunda adası otelleri herşey dahil kategorsine de uygun olan bu oteller oldukça konforlu ve kaliteli bir hizmet sunar.

Cunda Adası Hakkında Bilgi

Cunda Adası, Balıkersir Ayvalık ilçesine bağlı küçük bir adadır. Son zamanların gözde tatil yerlerinden biri olmuştur. Yerli ve yabancı turstleri büyüleyici ada atmosferi çekmektedir. Ege Denizi’nin en büyük 4. Adasından biridir. Dar, kendine has sokakları, güzel evleri, limanın etrafındaki restoranları ile oldukça meşhurdur.

Cunda Adasında Nerede Kalınır? Sorusuna en güzel butik oteller cevap verecektir. Adanın konak olarak, butik otelleri çok meşhurdur. Eski taş konaklar restore edilerek, otel haline getirilmiştir. Birçok da pansiyon bulunmaktadır.

Bazı otel konaklama ücretleri oldukça  yüksek fiyatlı iken pansiyonlar bir o kadar uygun fiyatlıdır. Konaklama tercihlerinizi yaparken mutlaka dikkat etmeniz gereken konu, ulaşım konusudur.

Ayvalık ilçesi ile ada arasındaki deniz yolunu bu konaklama planlarınıza katmanız gerekmektedir. En iyi Cunda Otelleri, merkezden biraz uzak olmasına rağmen güzel konforlu bir hizmet de sunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: