Web sitemize hoşgeldiniz.

En Kullanışlı Bong Modelleri

29 Kasım 2017

Tütün ürünlerinin farklı alanlarda kullanıldığı çeşitler arasında cam bong modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. Türkiye’de de üretilmeye başlanan bong çeşitleri arasında renkli modeller en dikkat çekici ürünler arasında bulunur. Farklı tasarım ve boyutlardan oluşan bong çeşitlerinde akrilik, seramik, cam ve plastik ürünler yapımında kullanılıyor. Plastik bong ürünlerde farklı tasarımlar kullanılırken temizleme açısında zorluklar yaşanabilir. Seramik maddesi kullanılarak yapılan bong ürünleri ise fiyat olarak diğer çeşitlere göre fazladır. Akrilik bonglar ise hijyen konusunda zorluklar yaratırken hjyenik olan cam bong çeşitleri en kullanışlı ürünler arasında bulunuyor.

En Kullanışlı Bong Çeşitleri

Tütün içeceği aparatı olarak kullanılan bong, birçok ürüne göre kullanışlı özelikler sahiptir. Birçok materyalden üretilen bong ürünlerinde kullanım koşulları aynıdır. Su ve saf tütün ile kullanılan bonglar aynı zamanda tütün içerisinde bulunan çeşitli maddeleri filtreleme özelliği taşıyor. Fiyat konusunda farklılıkların bulunduğu ürünlerde en kullanışlı bong çeşidi olarak cam önerilir.

Cam bonglar kolay temizlenebilir özelliğe sahipken farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Cam bong çeşitleri plastik ve seramik ürünlerine göre daha sade ve şık duruyor. Kullanımı birçok ürüne göre kolay olan cam bonglar şeffaf ve renkli tasarımları ile dikkat çeker. Hijyen kolay temizleme ve hijyen açısından önerilen cam bong şeffaf olma özelliği ile üründe bulunan atık ve tütünleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Bong Çeşitleri

Bong kullanımı itibari ile su ve tütünden yararlanılmaktadır. Tütünün yakılarak içildiği bong türlerinde plastik fazla dayanıklı bir yapıya sahip değildir. Cam bong çeşitleri ise uzun ömürlü olmaların yanında sıcağa dayanıklıdır. Tütün içimi sırasında eriyen plastik tütünün tadının bozuyor. Cam ürünlerde kullanılan saf tütün tadında herhangi bir değişim yaşanmazken ıssıyı muhafaza eder. Cam ürünlerinde tek dezavantaj kırılabilir olmasıdır. Seramik bong çeşitleri çabuk kırılması ve yıpranması nedeniyle tercih edilmezken dekor amaçlı kullanılıyor. Akrilik madde kullanılarak yapılan bong ürününde ise temizlik konusunda sorunlar yaşanmaktadır. Tütün ve tütün artıklarının yapışması sonucunda bongların temizlenmesi hijyenin sağlanması oldukça zahmetli bir hal alıyor.

Hediye çeşitleri arasına giren bong nargilenin yerini alıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: