Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Arkadaşıma Ne Hediye Alabilirim?

8 Nisan 2018

Erkekler için bir kadına hediyelik eşya almak ne kadar zorsa kadınlar için de aynı şey geçerlidir. Çoğu zaman erkeklere alınan hediyeler klasik şeyler satın alınarak geçiştirilen öğeleri kapsar.

  • Gömlek seçeneği artık bir klasik haline gelmiş ve aldığınız anda bir klişeyi daha gerçekleştirmiş olduğunu hediyeliklerden biridir.
  • Cüzdan ise erkeklere ne alınır diye yoldan geçen birine sorsanız vereceği üç cevaptan biri olacaktır.
  • Ayakkabı seçeneği giyim kategorisinde tercih edilebilecek bir diğer klasik üründür.

Öncelikle erkeklerin nasıl hediyeler sevdiğini anlatmaya çalışarak hediye seçiminde size referans olacak bazı bilgiler vermeye çalışalım

Erkekler Nasıl Hediye Sever?

Erkekler hep çocuktur derler. Bu kısmen doğrudur. Çünkü bir erkeğin kendisine alınan hediyede ilk baktığı şey ne kadar eğlenceli olduğudur. Bunu dışında baz alabileceğiniz bazı noktaları sıralayalım.

İşe Yarama: Erkekler düz mantıkla hareket eden canlılardır. Bu nedenle aldığınız hediyenin onlar için ne ifade ettiğine değil ne kadar işe yaradığına bakarlar. Yani özellikle çok ince düşünmenize gerek yoktur.

Özel Olma: Erkekler kendilerini pohpohlayan insanlara bayılırlar. Bir kadına kendisini güzel hissettirmeniz ne kadar önemliyse erkeğe de güçlü hissettirmeniz önemlidir. Bu nedenle aldığınız ürün ucuz hediyelik eşya statüsüne girse de ona özel bir şey olmasını sağlayın. Bu noktada seçiminizde şunlara dikkat edebilirsiniz.

  • İsim yazan ürünler
  • Taraftarlara özel ürünler
  • Stil tamamlayıcılar

Erkeklere Özgü Hediye Seçenekleri

Yukarıda bahsettiğimi özelliklere göre bir erkeğe ne alabileceğiniz konusunda biraz örnek vererek konuyu pekiştirmeye çalışalım.

Tabaka: Hem bütçenizi sarsmayacak hem de amaca hizmet edecek bir ürün seçeneği arayanlar için biçilmiş kaftan olan bu ürünlerin son derece karizmatik tasarımları vardır.

Kanyak Matarası: Eskiden kullanım amacıyla tercih edilen bu şık ürünler şimdilerde birer karizmatik dekorasyon malzemesi olarak tercih ediliyor. Özellikle ilginç hediyelik eşya konusunda bir yöneliminiz varsa kesinlikle değerlendirmeniz gerekir.

Tasarım Kupalar: Hediyelik olarak her ne kadar klasik gibi gözükse de iyi tasarlanmış bir kupa yukarıda saydığımız özelliklerin hepsini karşılayabilir. Erkek arkadaşınızın zevkine uygun bir ürün seçmek de size kalmış.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: