Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkeklere Ne Hediye Alınır?

13 Mart 2018

İster baba ister sevgili veya eş olsun bir erkeğe hediye almak sanıldığı kadar kolay bir iş olmayabilir. Bu noktada ucuz hediyelik eşya seçimine gidilse bile alınan ürünün belli başlı nitelikleri taşıması gerekir

  • Kişinin zevkine uygunluk
  • Fiyat – performans niteliğinin yüksek olması
  • Klişelerden uzak olması

Yukarıda bahsettiğimi kriterlere uyulduğundan hediye seçiminiz optimum seviyeye yaklaşır. Hele ki karşınızdaki kişiyi iyi tanıyorsanız doğru hediye seçmemeniz için hiçbir şey yoktur.

Erkekler Ne Sever?

Kadınlar ne ister sorusu kadar olmasa da erkeklerin ne sevdiği de zaman zaman zor cevaplanan sorulardan sayılabilir. Bu konuya çok basit yaklaşılarak cevap verilmelidir.

Düz Mantık Kavramı ve Hediye: Erkeklerden bahsedilirken ilk sırada hep düz mantık sahibi oldukları ifade edilir. Hediye seçiminde de burada hareket edilirse ortaya daha başarılı sonuçlar çıkar. Düz düşünen bir erkeğe hediye aldığınızda ilk olarak şu soruları sorar.

  • Bu benim ne işime yarar?
  • Kaç paraya alınmıştır?
  • Bu paraya başka ne alınır?

Gördüğünüz gibi kadınların olaya baktığı gibi yaklaşılmaz. Kadınlar, ay benim için ne düşünmüş, ya da bunu aldığına göre kesin şu mesajı vermek istiyor gibi şeyler düşündüğünden erkekleri de bu kafada sanıp boşu boşuna stres yaparlar.

Güçlü Hissetme Dürtüsü: Kadınların kendilerini güzel hissetme derdi gibi erkeklerin de daima güçlü olduklarını hissetme ihtiyacı vardır. Bu nedenle seçtiğiniz hediyenin de buna uygun olması gerekir. Piyasadaki algısı erkeklere özgü olan siyah veya metaller taşıyan malzemeler bu yapıya uygundur.

Hediyelik eşya seçimi yaparken yukarıdaki kriterlere ve hediye vereceğini erkeğin kişiliğine göre ilerlediğinizde hata yapma riskiniz de kalmaz

Erkeklere Alınabilecek İlginç Hediyelik Eşya Örnekleri

Yazımızı erkeklere alınabilecek birkaç ilginç hediyelik eşya örneği vererek tamamlayalım.

Kanyak Matarası: Giderek popüler hale gelmeye başlayan bu ürünler hem kullanım hem de dekorasyon için uygundur. Karizmatik tasarımlarıyla her erkeğin ilgisini çekebilirler.

Sigara Tabakası: Tiryaki bir erkeğe alınabilecek en özle hediye örneklerini taşıyan bu ürünler her erkeğin tarzını tamamlayacak niteliktedir. Bu noktada hediye vereceğiniz kişinin tuttuğu takıma uygun bir seçim yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: