Web sitemize hoşgeldiniz.

Eviniz İçin Mum Çeşitleri ve Hoş Kokulu Seçimler

Evinizin havasını, hem dekorasyon hem de oda kokuları & aksesuarları ile değiştirmek mümkün olabilir. Oda kokuları ile uzun süren bir ferahlık ve güzel koku deneyimi yaşarsınız. güzel kokulu bir sıvının içine batırılmış çubuklar yardımı ile uzun süreli kullanabileceğiniz eşyalar olan oda kokularını piyasada pek çok seçeneği ile bulmak da mümkün.

Evinizi hoş kokutabilecek aynı zamanda da dekorasyonunuza da katkıda bulunabilecek ürünler olan mum çeşitleri ile de değişik bir ambiyans yakalamanız mümkün olabilir. Meyve, çiçek ve ağaç kabuğu kokularına sahip olan mumlar ile tüm evinizi ferahlatabilir aynı zamanda mum ışığı ile de dinlendirici bir hava yakalayabilirsiniz.

Mum Aksesuarları

Mum ışığı aynı zamanda meditatif etkileri sayesinde daha sakin bir gün geçirmenizi de sağlayabilir. Mum alevi ile de sigara dumanı gibi kötü kokulardan kurtulabilirsiniz.

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için evinize gelerek güzel kokulu bir mum yakmak size kendinizi de iyi hissettirecektir. Mumların akması veya yanıcı etkisini engellemek için de mumluk çeşitleri piyasada pek çok seçenek ile birlikte bulunuyor.

Seramik, porselen veya cam çeşitleri bulunan mumlukları işlevselliği dışında bir dekorasyon malzemesi olarak da görmek mümkün olabiliyor. İsteğiniz mum çeşidine uygun mumluğu hem hediyelik eşya dükkanlarında hem de online mağazalarında bulabiliyorsunuz. Mumlukları sadece ev için değil mumun rahatlatıcı etkisini göz önünde bulundurarak ofis veya kafenizde de kullanabilirsiniz.

Kötü Kokular ve Stres İçin Buhurdanlık

Son dönemde uzak doğu etkisi ile pek çok eşya günlük hayatımıza girdi. Uzak doğu menşeli bu eşyalardan biri de buhurdanlık çeşitleri olarak hediyelik eşya dükkânlarının vitrinlerini süslüyor.

Ortama yaydığı hoş koku sayesinde stersi azalttığı bilinen buhurdanlıklar ile sakin bir gün geçirmeniz de sağlanmış oluyor. Bu pratik katkısının dışında aynı zamanda evinizdeki kötü kokular için de buhurdanlık kullanımı tavsiye ediliyor.

Bir mum yardımı ile tepe kısmına döktüğünüz aromatik sıvı, evinizin su buharına yani havasına karışarak uzun süreli güzel koku sağlıyor. Buhurdanlık çeşitleri seramik, porselen ve pirinç seçenekleri ile piyasada online olarak  veya ilgili dükkanlarda bulunuyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: