Web sitemize hoşgeldiniz.

Eviniz İçin Oda kokuları & Aksesuarları ile Küçük Dokunuşlar

Evinizin havasını oda kokuları & aksesuarları ile değiştirmeniz mümkün. Ev dekorasyonuna yapacağınız bu oldukça küçük dokunuş ile aslında büyük bir değişim de yapmış olacaksınız.

Yorgun bir günün sonunda işten döndüğünüzde veya misafirleriniz için evinizi uzun süre hoş kokutacak olan oda kokuları pek çok çeşidi ile satılıyor. Lavanta, yasemin gül kokuları veya çiçek kokuları dışında sandal ağacı, orman havası gibi daha yeşili andıran kokuları da tercih etmeniz mümkün olabilir.

Koku seçiminde dekorasyon renklerine göre tercih yapmanız da öneriliyor. Oda kokuları, aksesuarları olan çubuklar yardımı ile uzun süre ferah kokular ile evinizin odalarını donatıyor.

Ev İçin Aromaterapi

Aromaterapi pek çok rahatsızlığın alternatif tedavi biçimi olarak kullanılıyor. Koku ile tedavi yöntemi olan aromaterapiyi herkes kendi evinde buhurdanlık çeşitleri aracılığı ile yapabiliyor. Bir mum yardımı ile ısınan buhurdanlık sıvıları ortamı hoş kokular ile sararken aynı zamanda şifalı etkisi ile de stresi azaltarak bazı hastalıkların çözümüne yardımcı oluyor.

Buhurdanlık seramik, pirinç veya porselen malzemeden yapılıyor. Evinizin dekorasyonuna göre klasik uzak doğulu motifleri taşıyan çeşitlerinden daha modern tasarımlara kadar pek çok seçeneği mağazalarda veya online olarak bulmanız mümkün olabiliyor.

Mumlar ve Yarattıkları Sakinleştirici Etki

Mum aydınlatma amacı için yüzyıllardır kullanılıyor. Günümüzde de yaydığı sakinleştirici ışık sebebi ile halen daha kullanılan mumlar aynı zamanda güzel kokular da yayarak ortamı sakinleştirme etkisine sahipler.

Pek çok çeşidi ile yaygın olarak bulunan mumlar her türlü meyve, ağaç ve çiçek kokusuna sahip olarak üretiliyor. Yakıldıktan sonra ortama hoş bir koku salan mumlar, evlerin ve kafelerin ortamlarını da olumlu yönde değiştiriyor.

Mum çeşitleri mağaza veya online kanallarda bulunuyor. Mumlar ayrıca evde veya kafedeki sigara dumanı gibi kötü kokuları önlemek için de kullanılıyor.

Mumları mumluk çeşitleri ile birlikte kullanmak gerekiyor. Mumun akmasından dolayı gerekli olan bu eşyalar pek çok çeşidi ile üretiliyor. “Tealight” mumlar için cam ve seramik çoklu mumluklar bulunurken aynı zamanda şamdanları da tekli mumlar için kullanabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: