Web sitemize hoşgeldiniz.

Geçmişi Hatırlatan Hediyeler ve Gaz Lambaları Çeşitleri

Son dönemin moda, sade çizgilere sahip tasarım anlayışı ile üretilen eşyalar, gaz lambaları çeşitleri gibi pek çok eskiye dair eşya ile harmanlanıyor. Bu tip eskiye dönük eşyalar ile zıtların bir arada kullanıldığı bir ev ya da kafe dekorasyonu da yapmanız mümkün olabiliyor.

Gaz lambaları dekoratif bir seçenek olarak alınabildiği gibi aynı zamanda romantik bir ışık yakalamak için de tercih ediliyor. Antika gaz lambaları seçenekleri ile yağ kullanarak aydınlatma sağlarken elektrikli gaz lambaları ile daha kolay bir şekilde ışık geçişi de yakalayabiliyorsunuz.

Ortamdaki Hoş Kokular

Evinizi veya ofisinizi gaz lambası gibi “retro” seçenekler ile donatabilir ve aynı zamanda hoş kokması için de pek çok çeşidi bulunan tütsüler ile hoş bir koku sağlayabilirsiniz. Tütsü çeşitleri pek çok alternatifi ile birlikte hediyelik eşya dükkanları veya online mağazalarda bulunuyor.

Sakinleştirici ve stresi de azaltıcı etkisi olan tütsüler ile günün getirdiği olumsuzluklardan kurtulmak da mümkün olabiliyor. Stresli bir günün sonunda evinizin rahatlığında bir tütsü yakarak hem ortamı hem de kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Tütsüler yakılarak kullanılıyor ve yakıcı etkisini en aza indirmek için tütsülük çeşitleri devreye giriyor. Tütsüleriniz ile birlikte tütsülük kullanımı ile  oldukça mistik bir dekorasyona da imza atmış oluyorsunuz. Tütsülükler ahşap ve seramik olarak pek çok çeşidi ile yine online olarak veya mağazalarda bulunuyor.

Sevgililer Günü Hediyesi Seçenekleri

Tütsüler, antika gaz lambaları, nostaljik radyolar gibi seçenekler ile sevgililer gününde sevgilinize geçmişin güzel hatıralarından birini hediye edebilirsiniz. Sevgililer günü hediyesi seçmek şüphesiz ki oldukça zor olabilir. Hediye seçerken sadece sevgilinizin ne istediği değil hediye seçenekleri arasında da kalmanız oldukça olası.

Sevgililer günü hediyesi seçerken aynı zamanda modern tercihler de yapabilirsiniz. Bunlar arasında birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın bulunduğu çerçeveler veya takı için yapılmış kutular da dâhil olabilir.

Sevgililer günü hediyeleri için oldukça fazla seçeneği hem online hem de mağazalardan bulmanız da mümkün. Online hediye seçiminde de güvenilir adreslerden alışveriş yapmanız hem teslimat hem de ürün kalitesi açısından oldukça önemli.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: