Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik İçki Matarası Yeni Tasarımları

17 Kasım 2017

Hediyelik içki matarası olarak alacağınız matara çeşitleri pek çok farklı malzeme ve tasarım anlayışı ile son tüketici ile buluşuyor. Ticari olarak da toptan alımların mümkün olduğu bu matara çeşitlerini, hediyelik olarak kişiye özel yaptırmak da mümkün olabiliyor. Bütün matara çeşitleri için ayrıca ayrı malzeme seçimi de mümkün. Matara seçimleriniz için cam, deri kaplama, gümüş kaplama, alkol matarası, zippo matara, yuvarlak matara, metal matara gibi seçenekler arasından seçim yapabiliyorsunuz. Bütün matara seçimleriniz için oldukça özel tasarımlar mağazalarda veya online olarak bulunuyor. Fiyat karşılaştırması yapmak veya matara çeşitlerini değerlendirmek için online bir araştırma zamandan kazanmanız için daha avantajlı olabiliyor. Bunun dışında online olarakkişiye özel sipariş de verebiliyorsunuz. Hediyelik eşyada matara seçimi en çok matara setleri çeşitlerine yönelik oluyor. Bu setlerin en çok sevilen yanları da konuklar için şık bir ikram imkânı sunması.

İçki Matarasında Kullanılan Malzemeler

İçki matarası modelleri pek çok tasarım anlayışı ile üretiliyor.

  • Bu tasarımlar için kullanılan malzemelerde cam ve metal oluyor.
  • Bu malzemelerin yanına ek olarak gümüş veya deri kaplama modelleri de bulmak mümkün.
  • Gümüş kaplama matara çeşitleri hemdekorasyon hem de alkol matarası olarak oldukça rağbet görüyor.
  • Fiyat olarak kullanılan malzeme sebebi ile biraz yüksek olan bu mataralar ile hem maddi hem de manevi olarak şık bir hediye seçimi yapılmış olunuyor.
  • Bunun dışında cam mataralar en çok tercih edilen çeşitler. Günlük kullanımda hem evde hem de dışarda kullanılan bu mataraların temizliği de oldukça kolay bir şekilde yapılabiliyor.

İçki Mataraları Kullanım Alanları

İçki matarası kullanımı hem günlük hem de özel günlerde olmak üzere değişiklik gösteriyor. Mataranın ne için tasarlandığına bağlı olarak kullanım amacı da değişiyor. Matara seti olarak satılan çeşitleri daha çok ev içi kullanım için üretilirken mataranın deri kılıfı olan modelleri de günlük kullanım için omuza asılarak kullanılabiliyor. Kamplar ve doğa yürüyüşleri içinde uygun olan matara modelleri ile bu tip aktivitelerde içeceğinizi yanınızda taşıyabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: