Web sitemize hoşgeldiniz.

Her boy Her Çeşit İçki Matarası Çeşitleri

İçki matarası son dönemde oldukça popüler ve bununla birlikte içki matarası modelleri de oldukça fazla. İçki matarası modelleri arasından kendinize uygun olan modeli bulmak için de online olarak veya mağazalarda araştırma yapabilirsiniz. İçki matarası çeşitleri deri, cam, yuvarlak, set, paslanmaz çelik gibi pek çok çeşitte bulunabiliyor. Cam içki matarası çeşitleri ile suyunuzu sağlıklı bir ambalajda aynı zamanda stilinize uygun bir matara ile de taşımanız mümkün olabiliyor. İçki mataraları arasında en popüler seçimler arasında cep mataraları bulunuyor. Bu mataralar ile içkinizi cebinizde hem hafif hem de kolay bir şekilde taşıma imkânınız oluyor. Bunun dışında da deri kaplı olarak üretilen matara çeşitleri de hem şık hem de işlevsel tasarımlar olarak öne çıkıyor.

İçki Matarası Çeşitleri

Yukarıda bahsedilen içki matarası çeşitleri dışında

  • set olarak bulunan matara çeşitleri ve yuvarlak içki matarası çeşitleri de online olarak veya mağazalarda bulunuyor.
  • Bu matara çeşitleri aynı zamanda kişiselleştirilebilir olan mataralara da örnek olabilir.
  • Yuvarlak içki mataralarını hediye olarak seçtiğinizde istediğiniz yazıyı da üzerine yazdırabiliyorsunuz.
  • Deri olan matara seçenekleri arasında da kişiselleştirilebilen seçenekleri bulmak mümkün olabiliyor.

Bunun dışında matara setleri de bardaklı seçenekleri ile oldukça iyi bir hediye seçimi olarak öne çıkıyor. Üçlü veya altılı bardak çeşitleri ile birlikte satılan bu setlerin özel bir ahşap kutusu da bulunuyor. Bunun dışında zippo matara çeşitleri de şık bir ürün olarak online mağazalarda bulunuyor.

İçki Matarası Bakımı

İçki matarası temizleme işlemi için matarayı nasıl kullanmanız gerektiğini de bilmeniz gerekiyor. Her matara her içecek için uygun olmuyor. Kullanım olmadığı zaman koku ve bakteri oluşmaması içim mataranızın ağzını açık bırakmanız oldukça önemli. Koku yapmaması için bir içeceğim en fazla 3 gün matara içinde tutmanız gerekli. Bunun dışında he mataraya her içeceği koyamıyorsunuz. Mataralar daha çok alkollü içecekler için tasarlanıyor. Bu sebeple kolay temizlenen alkolleri matara içinde kullanmanız gerekiyor. Kullanımdan sonra mataranızı su ile temizlediğiniz takdirde yeni kullanım için de hazırlamış oluyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: