Web sitemize hoşgeldiniz.

Öğretmene Hediye Alma

24 Kasım öğretmenler günü başta olmak üzere çeşitli özel günlerde bizleri yetiştiren öğretmenlerimize en kıymetli ve anlamlı hediyeleri sunmanız gerekiyor. Öğretmene hediye alma görevinde sizlere yardımcı olan sitemizde, birbirinden farklı ve kaliteli ürünleri sizlerin bu günlere gelmenize büyük katkı sunan öğretmenlerinize sunabilirsiniz. Öğretmenler için hediye seçimi yaparken, onları mutlu edecek, emeğin ve sevginin hissedildiği tercihleri yapmak daha önemlidir. Çok pahalı bir hediye olmasına gerek kalmadan, içerisinde biraz espri ve bol miktarda sevgi bulunduran hediyeler, uygun fiyatlarla birlikte sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz standart hediyeliklerden birini alabilir, bunları tercih etmezseniz de kişiye özel olarak hazırlanan modelleri, öğretmenlerinize uyarlayabilirsiniz.

En Yeni Öğretmenler Günü Hediyeleri

Yeni nesillerin yaratıcıları öğretmene hediye alma için harekete geçtiğinizde kişisel tasarım bölümüne mutlaka bakmanızı öneriyoruz. Burada, öğretmenler için hediye olabilecek kaliteli ve kullanışlı setler yer alıyor. Örneğin, durmadan öğrencileri için çalışan ve emek harcayan öğretmenlerinize bir eğitim seti sunabilirsiniz. Bunun içerisinde kalem, anahtarlık, cüzdan, kravat ve saat gibi aksesuarlar yer alıyor. Öte yandan öğretmenlerinize sevginizi gösteren ve özel akrilikten yapılan bir saat hediye edebilirsiniz. Bu hediyeleri, dilerseniz sınıf olarak bir araya getirerek de oluşturabilir ve üzerlerine kendi notlarınızı yazabilirsiniz. Yazımızın girişinde de değindiğimiz gibi sunuşlarınız için çok para harcamanıza gerek kalmadan da sevginizi ve heyecanınızı öğretmenlerinize sunabilirsiniz. Özel mesajlı defterlerle birlikte bütün bir sınıf olarak veya bireysel olarak duygu ve düşüncelerinizi yazabilir ve bunu yıllar geçse de değerli bir hediye olarak takdim edebilirsiniz. Eğlencenizi ve espirinizi sunabilmek için de özel kaşeler hazırlayabilirsiniz. Sınıfta bu kaşeleri, ödevlerinizi iyi yaptığınızda kağıdınızda “aferin” yazısı ile görebilirsiniz. Ayrıca özel cam duvar saatler, kalem ve bardak takımları, cep defterleri gibi sevimli hediyeleri de sunabilirsiniz.

Kaliteli Baskıdan ve Kumaştan Ürünler

Dilerseniz öğretmenleriniz adına tişört, yastık ve tablolar da oluşturabilirsiniz. Bunların her biri en kaliteli baskı teknolojisi ile dayanıklı kumaşlar üzerine yapılıyor. En uygun bütçeler ile en anlamlı hediyeleri mutlu günlerinden öğretmenlerinize sevinçle sunabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: