Web sitemize hoşgeldiniz.

Şems Aslan Sivilceli Cilt Bakımı

10 Eylül 2018

Cilt bakımının doğal malzemeler kullanılarak yapılmasını öneren Şems Aslan’ın binlerce kişi tarafından denenen bakım yöntemleri bulunuyor. Şems Aslan cilt bakımı Sivilce için uygun olacak şekilde yapılırken, net sonuçların elde edilebilecek olmasına dikkat ediliyor.

Bal, portakal, limon, gliserin, ceviz gibi pek çok malzeme sayesinde direkt olarak cilde en uygun olan bakım tekniklerinden faydalanılması sağlanıyor. Türkiye’de herkesin rahatlıkla ulaşabileceği, malzemeleri karıştırarak krem haline getirebileceği malzemeler bulunuyor. Bunlar için gereken oranlarda cilt bakımı sivilce bakım ve temizleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Şems Aslan Cilt Bakımı Karışımı

  • 2 adet ceviz içi
  • 1 çay kaşığı limon suyu
  • 1 çay kaşığı gliserin

Gliserinli, ceviz içi ve limon suyu bulunan karışım sayesinde toz haline gelen ceviz içlerinin bulunduğu karışımda haftada üç kez uygulamak mümkün.

Cilt Bakımı Sivilce Maskesi

Cildin kirlenme durumu, ölü hücrelerin atılamaması ve siyah noktaların oluşması halinde mutlaka maskelerden yararlanılması gerekiyor. Ancak bu sayede tam olarak sivilcenin hem oluşum süreci hem de direkt olarak lekelerin bulunduğu alanlar için bireylere uygun şekilde maskeler hazırlanabiliyor.

  • Şems Aslan sivilce için maya maskesi hazırlamış ve kulak çevresi, çene altı, burun üstü ve göz kapakları civarında tam olarak uygun şekilde sivilce maskesi hazırlanmasını sağlamıştır.
  • Salatalık, pudra, elma sirkesi, tuz, maden suyu veya kaynamış sıcak su kullanılarak doğal peeling maskesi hazırlanabiliyor.

Şems Aslan Cilt Bakımı Teknikleri: Şems Aslan tarafından uygulanan, başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlayan tekniklerle sivilce lekeleri ortadan kaldırılabiliyor. Haftada bir, daha sonra ise iki kez olacak şekilde bakımın uygulanması gerekiyor. Tüm malzemelerin tedarik edilmesiyle birlikte, ceviz içlerinin kabuklarının soyulması mümkün oluyor.

Kabukların oluştuğu noktaların kapatılması, tam olarak cildin normal haline gelmesi için limon suyu ve gliserin gibi malzemelerden faydalanılabiliyor. Şems Aslan cilt bakımı sivilce için belirlediği limon suyu, gliserin ve ceviz içi maskesinde tam olarak cildin tazelenmesi mümkün oluyor. Şems Aslan cilt lekeleri sayesinde tüm bakım teknikleri, göz ve burun çevresindeki kirliliğin ortadan kaldırılması için de uygulanıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: