Web sitemize hoşgeldiniz.

Takı Kutuları Nasıl Ve Neden Yapılır?

3 Ekim 2017

Bakıldığında basit bir tasarım gibi dursa da takı kutuları çok amaçlı kullanılan bir kutu çeşididir. Kişi, dilediği aksesuarını, takı kutusunun ebadına göre koyup, içindekini muhafaza edecektir.

Takı kutuları içine müzik kutuları  bile koyup saklayabilirsiniz. Takı kutuları içine yerleştirilen sünger genelde o takıya zarar gelmemesi için konulmaktadır. Ya da kapağındaki şık bir detay hem kullanım açısından pratiklik katmıştır hem de görünüm  zenginliği sağlamıştır.

Takı kutuları genelde çok çeşitli yapılardadır. Ahşap olanından tutun da, metal olanına kadar pek çok seçenek bulunur. Sizin hangi büyüklükteki ve değerdeki takıyı saklamak istediğinizdir önemli olan.

Pek çok evlenme teklifi yapılan film sahnesinde cepten çıkartılan bir takı kutusu bulunur, bunun gibi güzel ve ömür boyu hatırlanacak bir anıları bu sayede oluşturabilirsiniz.

El Yapımı Hediyelikler Takı Kutusuna Konabilir Mi?

Takı kutularının amacı içindekini korumak olduğu için içine ne konursa konsun çok büyük hasarlar verilmediği sürece, uygun olan tüm hediyelikler konulabilir.

Aksesuarlar  dahi takı kutularına konularak hoş bir görüntü elde edilebilir ve hediye edilen kişini mutluluğu bu sayede izlenebilir. Takı kutularının ebadını, içine konacak malzeme belirler, bu malzeme maddi olarak ne kadar değerli olduğuyla da ilintilidir. Çok pahalı bir takıyı, basit karton bir kutuda sunamazsınız. Ya da maddi değeri fazla olmayan bir hediyelik takıyı, çok kaliteli ve iyi bir takı kutusuna koyamazsınız.

Evde takı kutuları yapılabilir mi?

El becerileriniz kuvvetli ise, en çok hangi modele göre ne kadar takı kutusu gittiğini görüp hesaplayabiliyorsanız, evde takı kutusu yapma işine başlayabilirsiniz. Yapımı çok kolay olan takı kutularında, hangi renklerin ya da ren uyumlarının talepğ gördüğünü bilme sizin satış grafiğinizi de yükseltecektir.

Çok önemli gözükmeyen fakat uygulamada bir bütünlük içinde çok büyük anlam taşıyan, takı kutusu yapma işini, yaratıcı fikirler ile desteklediğinizde inanılmaz sonuçlar elde edebileceksiniz.

Sevgililer günü hediyesi olarak kendi tasarladığınız bir takıyı, yine kendi tasarladığınız bir kutuda vermeniz, sizin açınızdan çok farklı bir konum oluşturacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: