Web sitemize hoşgeldiniz.

Trendi Görünmek

30 Haziran 2018

Yaz sezonu çoktan açıldı ve sezonun trendleri belli oldu. Sezonda her tarzda kıyafet , ayakkabı, çanta bulabiliriz. Peki bizi farklı bir tarz yakalayarak hepimizi standart olmaktan, kendi tarzımızı yaratmaktan ne alıkoyuyor. Tabi ki hiçbir şey.  Firmalar tasarımlarını yapıyorlar, moda trendlerini her sezon belirliyorlar ve geri kalanını bize bırakıyorlar. Bizim de öncelikle kendimiz hakkında bilgi sahibi olup, sonrada kendimize yakışanı sezon trendleri arasından seçerek trendi görünmemiz gerekiyor.

Trendi görünmek için mutlaka çok yüksek meblağları alışverişe yatırmak ve günlerimizi, saatlerimizi alışverişe ayırmamız gerekmiyor. Öncelikle kış sezonunu sonunda yazlık trendler belli olduğu için, kıştan yaza geçişte  kıyafetlerimizi ayırırken yazın trendi olacak ya da kombinleyebileceğimiz kıyafetlerimizi ve ayakkabılarımızı bir kenara ayırmamız gerekiyor.  Trendi olan ürünlere internet sitelerinden ve alışveriş yaptığınız mağazalardan bir göz gezdirdikten sonra, iş hangi ürünleri alarak hem akıllı alışveriş yapıp hem de trendi görünebileceğiniz kısmına geliyor.

Trendi görünmek için alışverişe çıktığınızda her beğendiğiniz kıyafeti, ayakkabıyı, çantayı alıp eve gelmektense, sezonun belirleyici rol oynayan ürünlerine göre alışveriş yapmanız gerekiyor. Hatta kombinlemek istediğiniz elbise, pantolon gibi belirli bir parça varsa alışverişe de yanınızda götürmenizi ve hepsini birden deneyip üzerinizde görüp aynaya da bir bakmanızı tavsiye ederiz.

Trendi bulup aldığınız sezonda bir çanta aslında sizin hiçbir kıyafetinizle uymuyor olabilir ve sezon sonuna kadar öylece beklemek durumunda kalabilir.  Alışverişe çıktığınızda öncelikle trendi ürünlerden daha çok göze çarpan ürünleri seçiyoruz ve tek bir parça her zaman çok göze çarpan bölgemiz olduğu için kalan kısımların hepsi birden trendi olması gerekmiyor. Önemli olan taşıdığınız kıyafetlerin sizinle bütünlük oluşturması.

Sezona baktığımız zaman püsküllü ayakkabılar, yelekler, çantalar oldukça trendi gösteriyor ve size sürekli hareket halinde oldukları için daha genç bir hava katıyorlar. Tabi ürünleri üzerinizde taşırken belirgin kıyafet , ayakkabı ve çantalar için daha fazla detaylı başka bir elbise, aksesuar veya hareketli başka bir ürünle birlikte aynı anda kullanmamalısınız.

Trendi görünmek için sade kıyafetlerinizi daha çok motifli, püsküllü, yazılı, çizili kıyafetlerle kullanabileceğiniz gibi fazla abartıya kaçmadan aynı motifleri bileklik ayakkabı, şapka elbise gibi kombinasyonlar yaparak hem farklı hem trendi görünebilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: