Web sitemize hoşgeldiniz.

Üzüm Çekirdeği Yağıyla Cilt Bakımı

Üzüm çekirdeklerinin yağı çıkarılarak, cilt bakım ürünü olarak kullanılıyor. Bizim bu ürünü çok daha kullanışlı bir hale getirerek haftada üç ve üzerinde sayıda kez olacak şekilde bakım yapılması mümkün oluyor. Üzüm çekirdeği yağı cilt bakımı için en çok tercih edilen doğal ürünler arasında kendine yer buluyor.

Üzüm Çekirdeğiyle Cilt Bakımı

Gençlik iksiri olarak da tanımlanan üzüm çekirdeği yağı aracılığıyla tüm bakım işlemlerinin özellikle bakımın düzenli bir şekilde yapılması önemli hale geliyor. Bakımda gazlı bezler ve havlu kullanılması sayesinde cildin alt noktalarında da gerginlik elde edilebiliyor. Kara üzüm çekirdeği  yağı aracılığıyla direkt olarak cildin karardığı, lekelerin oluşmaya başladığı noktalar için bakım işlemlerinden yararlanılabiliyor.

Cilt Bakımında Üzüm Etkisi

Üzüm çekirdeği sayesinde yapılacak olan bakım ve gençleştirme işlemlerinde sadece cilt bakımı için bir etki bulunmuyor. Yeni hücrelerin oluşmasını sağlamak, direkt olarak ölü hücrelerin yerine yenisini getirmek önemli hale geliyor. Üzüm çekirdeği yağı İbrahim Saraçoğlu tarafından açıklanan tekniği de herkes tarafından ilgi görüyor. Ciltte oluşan lekenin ortadan kaldırılması, özellikle de sivilce oluşan ve karışıklıkların oluşmaya başladığı bölgelerin yenilenmesi sağlanıyor.

Üzüm Çekirdeği ve Cilt Bakımı: Üzüm çekirdeği için uygun şekilde düzeltme işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve direkt olarak yüz başta olmak üzere tüm bölgelere uygun bakım yapılması gerekiyor. Üzüm çekirdeği yağı cilt bakımı için hassas bir uygulamanın gerçekleştirilmesi ve doğrudan burun ile dudak çevresinde yumuşak bölge oluşturulması mümkün oluyor. Üzüm çekirdeği yağı için uygun bir ürün yapısının elde edilmesi ve her zaman için gece yatmadan önce sürülebilecek bir yağın değerlendirilmesi sağlanıyor.

Üzüm çekirdeği yağı nasıl yapılır? Üzüm çekirdeklerinin tam olarak özünün çıkarılması sayesinde yağları, cildin gerilmesi ve sıkılaştırılması için kaliteli bir yapıda olmasını sağlıyor.

  • Üzüm çekirdeğinin içerisindeki vitaminler sayesinde direkt olarak hücrelerin daha hızlı yenilenmesi ve ürün yapısı itibariyle her bir bakım uygulamasının kullanılmasını kolaylaştırıyor.
  • Genlik hormonu olarak tanımlanan Östrojen hormonunun değerlendirilmesiyle birlikte üzüm çekirdeğinin hücreleri yenilemesi mümkün oluyor.

Üzüm çekirdeği yağının haftada iki kez kullanımı, düzenli ullanımı sonucunda birkaç ay içerisinde bölge için tamamen uygun bir şekilde bakımın uygulanması mümkün oluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: