Web sitemize hoşgeldiniz.

Yüzyılların Tütün Ürünü Nargilenin Detaylı İncelemesi

Nargile kullanımı son dönemlerde hem aromalı hem de aromasız olarak oldukça sık bir biçimde uygulanabilmektedir. Nargile ile alakalı olan en önemli detaylardan biri de sulu olarak kullanılmasıdır. Sulu olarak kullanıldığı için diğer ürünlere göre ağırlığı çok daha hafif olmaktadır. Suyun da vermiş olduğu etki ile beraber kişilerin tütünden etkilenmesi çok daha uzun sürmekte ve keyif çok daha uzun sürmektedir. Zaten nargilenin bu denli yaygın bir biçimde uygulanmasının da arkasında yatan noktalardan bir tanesi de budur.

Nargileye Alternatif Olan Ürünler

Nargile ile neredeyse birebir benzerliği olan fakat model ve şekil bakımından farklılık arz eden bazı cihazlar da bulunmaktadır. Bunların arasından kendi keyfinize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Nargile kullanmak sizi için zor ve zahmeti geliyorsa boyut bakımından çok daha ufak olan alternatifleri tercih edebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz model ne olursa olsun sizin elde edeceğiniz keyfin birebir belirleyicilerinden bir diğerinin de kesinlikle tütün miktarı olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Bu nedenle tütün satın alırken kalitesine ve aromasına kesinlikle çok iyi bir biçimde analiz yaptıktan sonra karar vermelisiniz.

Hangi Tütün Türleri Kullanılmalıdır?

Bong, pipe veya nargile kullanımı sırasında sizin de kesinlikle tütün seçiminizi kaliteli olan materyallerden yana kullanmanız gerekmektedir. Seçim yaparken farklı aromalardan faydalanmak için meyveli ya da vanilyalı olan güzel aromalar ile zenginleştirilmiş olan tütünleri kullanabilirsiniz. Grinder yardımı ile tütünün istediğiniz boyuta getirmeniz de mümkün kılınmaktadır.

Pipe ve Bong Kullanımı Konusunda Dikkate Alınması Gereken Unsurlar

Pipe ve bong kullanımı konusunda kişilerin özellikle verdiği keyif bakımından birbiri ile yüksek bir benzerlik ortaya koyduğunun unutulmaması lazımdır. Ürünlerin verdiği keyif aynı olsa da boyut bakımından iki ürün arasında büyük farklılık bulunmaktadır. Siz de daha minik ve daha kullanışlı taşınabilir bir ürün ortaya koymak isterseniz pipe sizin için daha sağlıklı olacaktır. Yalnız pipeın sulu kullanım gibi bir aşaması olmadığı için size vereceği etkinin nargile ile herhangi bir yakınlık olmayacağının unutulmaması lazımdır. Bong kullanımında ise kişilerin sulu olarak kullanım ve hatta buzlu kullanım imkanı olduğu için kişilerin elde edecekleri keyif daha da etkin olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: