Web sitemize hoşgeldiniz.

Zarif Bong Modelleri Edinin

11 Şubat 2018

Tütün içenlere yeni bir alternatif olan bong, hem dünyada hem de ülkemizde kullanılan bir aparat olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü birçok kişi farklı bir deneyim yaşamak adına bu ürüne büyük bir ilgi gösteriyor. Bu noktada farklı bong modelleri piyasaya çıkıyor. Aslında dışardan bakıldığı zaman ilk anda nargile gibi duran bong, daha değişik bir şekilde kullanılıyor. Sulu modeller en çok tercih edileni.

Bong Nasıl İçilir?

Bong ile tütün içimi yapmak isteyenler güzel bir tütün ile işe başlamak zorundalar. Tütünün grinder ile öğütülmesi kesinlikle gerekli. Böylelikle küçük parçalara ayrılmış olan tütün, hazneye koyularak yakılma aşamasına geliyor. Yanan tütün ile beraber, içecek olan kişinin birkaç defa içine doğru çekim yapması lazım. Bu sayede tütünün sönmesi de engellenmiş oluyor. Bunun yanı sıra bong ile tütün içerken, şişe içerisine su koymak da gerekiyor.

Bong Nasıl Temizlenir?

Bong ile işiniz tam manası ile bittikten sonra temizleme işlemine geçiyorsunuz. Bunu hemen içim sonrasında yapmak mantıklı. Çünkü kalan bongun içindeki isler ve küller cama yapışabiliyor. Bu da lekelerin daha zor bir şekilde çıkmasına neden oluyor. Bundan dolayı içimden sonra şişe içine sıcak su koyarak temizlemek gerekiyor. birkaç defa yapılacak olan çalkalama sonrasında durulama ile işi bitirebiliyorsunuz.

Bong Nereden Alınır?

Bong satın almak için pipe modellerini internet üzerinden bulabiliyorsunuz. İnternet artık alışverişin en temel adresi olma yolunda ilerliyor. Bundan dolayı birçok kişi interneti tercih ediyor. Ayrıca buradaki ürünler biraz daha ucuz. Bunun yanı sıra mağazalarda da bong satışının olduğunu görüyoruz.

Bong Hangi Malzemelerden Üretilir?

Birçok insanın merak ettiği konuların başında bongun ana hammaddesi geliyor. Bu soruya tek bir cevap vermek mümkün değil. Çünkü bong modellerinin hammaddeleri değişiyor. Örneğin seramikten yapılan bongların olduğunu biliyoruz. Cam bong ise sektör içinde en çok ilgi gören model olarak karşımıza çıkıyor. En ucuz bong ise genellikle plastik bonglar oluyor. Akrilik bong sağlamlığı ile ön plana çıkıyor. Ahşap ve metal bonglar da mevcut.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: