Web sitemize hoşgeldiniz.

Zarif Bong Türleri

14 Şubat 2018

Bong ile tütün içmek dünyanın en eski geleneği olarak biliniyor. Bu yüzden birçok kişinin tütün içerken yeni tecrübeler yaşamak istediğini görüyoruz. Bu tecrübeler ışığında bong tercihinde bulunmak, artık popüler kültürün bir parçası haline geldi. Bu yüzden, bong ürünü ile içim yapmak son derece zevkli ve kolay bir iş olarak tanımlanıyor. Bongun içimi sırasında, nargile fanlarının zorluk çekmediğini görüyoruz. Çünkü iki ürün de temelde birçok ortak özelliğe sahip. Bu özellikler sayesinde yabancılık yaşamadan ürünü kullanmak mümkün oluyor.

Bong İçimi Nasıl Yapılır?

Bong içimi yapabilmek aslında çok da zor bir işlem değil. Bunun için ilk olarak güzel ve kaliteli bir bong ürünü satın almak gerekiyor. Piyasada birçok değişik bong modeli bulunuyor. Pipe gibi görünen bir ürün edinerek tecrübe edinebilirsiniz. Tütün satın almak ise bir diğer işlem olarak karşımıza çıkıyor. Farklı tütün türleri içinden en kalitelisini seçmek gerekiyor. Sonrasında bu tütün güzel ve hızlı bir şekilde grinder aracılığı ile öğütülmek zorunda. Tütünü yaktıktan sonra bong şişesi üzerinden çekim yapabiliyor ve içmeye başlayabiliyorsunuz.

Bong Temizlemesi Nasıl Yapılır?

Bong temizlemek için sıcak su ve alkol gibi sıvıları kullanmak gerekiyor. Bu sıvılar sayesine ürünü yalnızca birkaç dakika içerisinde hızlı bir şekilde temizlemiş oluyorsunuz. Bunun için bong içerisine hem alkol hem de sıcak suyu eklemek gerekiyor. Sonrasında yapılacak olan bir çalkalma işlemi sayesinde, ürün tam manası ile temizlenmiş oluyor. Bunun yanı sıra çalkalama işlemini çok iyi yapmak ve ürün içinde herhangi bir tortunun kalmamasına dikkat etmek lazım.

Bong Nereden Satın Alınır?

Bong almak istiyorsanız, bunun için interneti rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü bu platform üzerinden satış yapan değişik siteler bulunuyor. Kargo noktasında kolaylık sağlayan bu siteler, böylelikle kolay ve ucuz bir şekilde ürüne ulaşmanızı mümkün kalıyor. Tobacco dükkanları ise bir diğer alternatif olarak sizlerin önüne gelecek.

Bong Hangi Malzemelerden Yapılıyor?

Bong üretilirken; plastik, cam, seramik, akrilik, ahşap ve metal gibi malzemeler kullanılıyor. Her malzemenin kendisine göre farklı avantaj ve dezavantajları bulunuyor.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: